Avanua – Fabio Корсет

2399 ден

Карактеристики:

 • Достапни големини: L/XL.
 • Вклучена танга.
 • Безбедно за телото.
 • Не обезбојувајте.
 • Содржи материјали сертифицирани од Oeko-Tex.
 • За правилно зачувување се препорачува перење со програми за деликатна облека, да не се суши во сушална и да не се пегла.
 • Состав:59% полиестер.
  30% полиамид.
  11% еластин.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: 612A Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Avanua – Fabio Корсет

Ви го претставуваме корсетот Avanua Fabio: Редефинирајте ја елеганцијата со провокативна привлечност

Надоградете го вашиот заводлив стил со корсетот Avanua Fabio, ремек-дело со исклучителен дизајн што беспрекорно ги спојува софистицираноста и провокативната привлечност. Создаден за да ја слави вашата самодоверба и да ја зголеми вашата сензуалност, овој корсет е неверојатен додаток на вашата колекција на долна облека, ветувајќи незаборавни моменти на страст.

Сензационална структура

Корсетот Avanua Fabio може да се пофали со структурирана силуета која прецизно ги истакнува вашите облини. Неговиот ласкав дизајн, ја подобрува вашата природна форма и нуди допир на елеганција што ја стиснува половината, овозможувајќи ви да ја оживеете вашата заводлива самодоверба.

Префинета чипка

Нежните детали од тантела го красат елечето на корсетот, преплетувајќи ја елеганцијата со сензуалноста. Сложената чипка додава елемент на префинета привлечност, создавајќи волшебен изглед што е невозможно да се игнорира.

Прилагодливо заведување

Опремен со прилагодливи ленти за рамо и грб со врвка, корсетот Avanua Fabio обезбедува приспособено вклопување прилагодено на вашето тело. Ова внимание на удобноста и самодовербата ви овозможува целосно да ја прифатите вашата внатрешна заводничка.

Подвезици што се одвојуваат

Корсетот има монтажни ремени за подвезици, поканувајќи ве да го споите со вашите омилени чорапи за дополнителен слој на искушение. Комбинацијата на структурата на корсетот и подвезици создава волшебен изглед кој е совршен за интимни средби.

Разновидна елеганција

Без разлика дали сакате да го го запалите пламенот на страста или едноставно се препуштите на моментот на самопочитување, корсетот Avanua Fabio е вашата карта за сестрана елеганција. Тоа е совршен избор за романтични вечери, специјални прилики или секогаш кога сакате да зрачите со самодоверба и привлечност.

Редефинирајте ја елеганцијата и прегрнете ја вашата внатрешна заводничка со корсетот Avanua Fabio. Дозволете миксот на нежната чипка, прецизната изработка и провокативниот дизајн да ве пренесат во светот на страста и разиграноста. Нарачајте го вашиот корсет Avanua Fabio денес и откријте ја уметноста на разгорување на желбата со секој поглед.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

L/XL

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Fabio Корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top