Анален сет

790 ден

Карактеристики:

 • Карактеристики:
  • Комплет од 3 бат плаг
  • Рачка во основата во форма на сидро
  • Водоотпорен
  • Без фталати
  • Материјал: мек силикон
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-SN-207144 Категории ,
Сигурно плаќање
Анален сет

Доколку сакате да експериментирате со анална стимулација и да доживеете свет на интензивно задоволство, овој анален сет е идеален за вас.

Содржи три стимулатори со различни големини, за постепено да се навикнувате на поцелосна стимулација. Идеални се за употреба за време на секс, бидејќи основата во форма на сидро гарантира дека стимулаторот останува таму каде што треба додека се движите.

Стимулаторите имаат заоблен врв што го олеснува вметнувањето. Изработени се од силикон, што ги прави меки и флексибилни.

Сите три бат плага се направени од чист силикон и не содржат фталати или други материи штетни за телото. Се чистат со вода и благ сапун, или средство за чистење на играчки а по потреба може целосно да се дезинфицираат со потопување во врела вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анален сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Анален сет од 3Анален сет
790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top