ALIVE – Gallant Дилдо од желе 14 см

999 ден

Карактеристики:

  • Реалистична текстура
  • 100% хипоалерген
  • Материјал: Желе
  • Должина: 14 cm
  • Дијаметар: 3,5 cm
  • Боја: Транспарентен
  • Без фталати
  • IPX8 водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: A-20730 Категории ,
Сигурно плаќање
ALIVE – Gallant Дилдо од желе 14 см

 

Искусете сензационално задоволство со ALIVE – Gallant Дилдо од желе. Направено од висококвалитетно желе, безбеден за телото, ова dildo е дизајнирано да обезбеди реална текстура и чувство за неверојатно и незаборавно искуство. Со должина од 14 см, ова дилдо е совршена големина за оние кои сакаат да го доживеат врвното задоволство без да се чувствуваат преоптоварени.

ALIVE – Gallant Дилдото од желе е дизајнирано за реалистично чувство како вистински пенис. Неговиот флексибилен и мек желе материјал му овозможува да се витка и извиткува по ваш вкус, а сепак да биде доволно цврст за врвно задоволство. Јасниот дизајн, исто така, додава визуелна привлечност што може уште повеќе да ги стимулира вашите сетила.

Ова дилдо е лесно за употреба и чистење, едноставно нанесете го вашиот омилен лубрикант на база на вода и уживајте во сензациите додека го лизгате внатре и надвор. Можете да го користите и со партнерот за поинтимно и позадоволувачко искуство. Без разлика дали сте почетник или искусен корисник, ALIVE – Gallant Дилдото од желе е задолжителна играчка за секој кој бара возбудливо и задоволувачко сексуално искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Brand

Alive

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALIVE – Gallant Дилдо од желе 14 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top