Заоблен вибратор за Г- точка со 30 начини на вибрации

1390 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + ABS
  • Боја: Виолетова, Розова, Црна
  • Големина: 193*55*34мм
  • Брзина на вибрации: 30 Брзини и начини на работа
  • Тип на енергија: Се полни на USB кабел
  • Луксузен силиконски заоблен rabbit вибратор за двојна внатрешна и надворешна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-VR818 Категорија
Сигурно плаќање
Заоблен вибратор за Г- точка со 30 начини на вибрации

Никогаш нема да зажалите што го запознавте заоблениот Rabbit вибратор кој предизвикува совршен оргазам.

Rabbit Вибраторот ја стимулира вашата внатрешност, вашата Г-точка и вашиот клиторис. Може да резултира со прекрасни комбинирани оргазми од многубројните точки на задоволство.

Овој прекрасен Rabbit Вибратор има 30 поставки за вибрации од кои можете да изберете. Само треба да се фатите за него да ги испробате сите за да можете да го изберете вашиот омилен интензитет.

Со вметната должина од 9,6 cm и дијаметар до 3,6 cm во најшироката точка, овој зајак е совршен за вас кои сакате да инвестирате во вашиот прв Rabbit вибратор.

Деловите од вибраторот кои треба да ги разгалат вашите посебни места се покриени со мек силикон, што ја прави целиот вибратор екстра удобен. Комбинирајте го со лубрикант на база на вода за најубаво искуство.

Rabbit Вибраторот се полни со USB кабел. Можете да заборавите на батерии.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заоблен вибратор за Г- точка со 30 начини на вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Заоблен вибратор за Г- точка со 30 начини на вибрации
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top