Wilson – Вибратор Масажер

2499 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Силикон+ABS
 • Боја: Црна
 • 10 режими на вибрации
 • 5 брзини
 • Напојување: USB кабел за полнење
 • Димензии: 245*36 cm
 • Додатоци:
 • 1* вибратор
 • 1*USB кабел за полнење
 • 1*упатство за употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Wilson Категории ,
Сигурно плаќање
Wilson – Вибратор Масажер

Ако сте во потрага по неверојатно моќен вибратор масажер, дозволете ни да ви го представиме Wilson.

Мекиот силикон создава идеална површина за пренесување на вибрациите.
Со 10 режими на вибрации и 5 брзини кои се управуваат со леснотија преку контролните 3 копчиња, овој масажер ќе стане вашиот нов најдобар пријател.

Допрете го грбот или допрете ги прстите на нозете со екстра долгата рачка, што е доволно разноврсно за да овозможи неверојатна масажа по целото тело.
Направете ги работите поинтимни и напредувајте со притискање на вашето волшебно стапче кон вашите интимни делови и клиторис.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wilson – Вибратор Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Wilson - Вибратор МасажерWilson – Вибратор Масажер
2499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top