Вибро јајце и стимулатор 2 во 1

1499 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон+ABS
  • 10 начини на вибрации
  • 7 начини на стимулација
  • Тивок начин на работа
  • Напојување: USB полнач
  • Должина: 21 см
  • Ширина на стимулатор: 5 см
  • Ширина на вибро јајце: 2.5 см
  • Производот го добивате во дискретна и необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибро јајце и стимулатор 2 во 1

Вибро јајце и стимулатор 2 во 1 доаѓа со иновативна технологија со вакум вибрации кои го опкружуваат клиторисот и обезбедуваат бесконтактни оргазми. Булет ( bullet ) вибраторот може да навлезе длабоко во вагината и да и даде на вашата Г-точка моќна и прецизна стимулација. Во исто време, овој вибратор 2-во-1 може да ги стимулира брадавиците, анусот и другите чувствителни делови од телото. Одличен и за соло игра и за игра во пар.

Овој прекрасен стимулатор има 10 начини на вибрации и 7 модели на вшмукување. Бидете сигурни оргазмите нема да изостанат. Кога вибрирачкото јајце силно вибрира во вашата вагина, другата страна нежно го вшмукува вашиот клиторис,  и нуди неверојатно уживање и задоволство. Направен е од супер квалитетен медицински силикон и е водоотпорен за забава во бањата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибро јајце и стимулатор 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибро јајце и стимулатор 2 во 1Вибро јајце и стимулатор 2 во 1
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top