Вибрирачко јајце и клиторален стимулатор 2 во 1

1799 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон+ABS
  • 10 начини на вибрации
  • 5 начини на стимулација
  • Бои Розова, Биолетова
  • Тивок начин на работа
  • Водоотпорен
  • Должина 25см, ширина 4,3 см
  • Ширина на вибро јајце 3,9 см
  • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибрирачко јајце и клиторален стимулатор 2 во 1

Вибрирачко јајце и клиторален стимулатор 2 во 1 доаѓа со иновативната технологија за вакуум вибрации. Вакуумските вибрации го опкружуваат клиторисот и обезбедуваат бесконтактни оргазми. Bullet Вибраторот може да навлезе длабоко во вагината и да и даде на вашата Г-точка моќна и прецизна стимулација. Во исто време, овој вибратор 2-во-1 може да ги стимулира брадавиците, анусот и другите чувствителни делови од телото. Најдобро за парови.

Овој прекрасен стимулатор има 10 начини на вибрации и 5 модели на вшмукување. Бидете сигурни оргазмите нема да изостанат. Кога вибрирачкото јајце силно вибрира во вашата вагина, другата страна нежно го вшмукува вашиот клиторис,  и нуди неверојатно уживање  и задоволство.

Направен е од супер квалитетен медицински силикон и е водоотпорен за забава во бањата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачко јајце и клиторален стимулатор 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачко јајце и клиторален стимулатор 2 во 1
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top