Вибрирачки прстен за пенис со далечинска контрола

1799 ден

Карактеристики:

  • Вибрации: 8 фреквентни вибрации
  • Боја: Црна/Розева/Виолетова
  • Материјал: Силикон + ABS
  •  Далечински управувач 10 метра
  • Големина на производот: 58*48*104мм
  • Нето тежина: 98 g
  • Бруто тежина: 162 g
  • Напојување: магнетно полнење
  • Водоотпорен: IPX6 Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: CR-239253 Категорија
Сигурно плаќање
Вибрирачки прстен за пенис со далечинска контрола

Вибрирачки прстен за пенис со далечинска контрола е дизајниран да нуди различни стимулации според вашите потреби. Со флексибилни меки двојни прстени, заедно со дополнителните подигнати точки за масажа на внатрешниот прстен, оваа секс играчка за возрасни може да се користи за стимулирање на C-точката, пенисот, невумот, брадавиците или тестовите.

Опремен со 8 вибрации и далечински управувач, што го олеснува истражувањето на разновидно и интересно искуство за парови или соло игра.

Со својот уникатен дизајн на вибратор во облик на роза, играчката е идеална за употреба кај парови. Со истовремено стимулирање на клиторалната област на жената и обезбедување моќна стимулација преку контурираната површина на ливчињата на прстенот на вибраторот од роза. го подобрува и диверзифицира задоволството за двајцата.

Вибрирачкиот прстен за пенис е направен од висококвалитетен мек силикон, така што прстенот е доволно еластичен и флексибилен за да одговара на повеќето големини и положби. Малиот/внатрешниот прстен е за затегнување на пенисот.  Поголемиот/надворешниот прстен за затегнување на тестисите, има за цел да обезбеди поцврсто и подолготрајно искуство. Дизајнот го зголемува задоволството за парот.

Прилагодете ја секс-играчката за да стимулирате различни чувствителни точки што ви се допаѓаат.

Вибрирачкиот прстен за пенис доаѓа со далечински управувач што може да се користи на оддалеченост до 10 метра. Со далечинскиот управувач кај играчките за возрасни, можете лесно и брзо да се префрлате помеѓу различните режими на сексуалната играчка без да треба да го притиснете копчето на прстенот на пенис додека е веќе на пенисот. Далечинскиот го прави вибраторот многу поудобен за користење, многу практичен за жените или мажите/паровите да го менуваат режимот.

Вибрирачкиот прстен за пенис е водоотпорен IPX6 и целосно запечатен, што го прави сексуалната играчка лесна за чистење со едноставно испирање со вода. Се одликува со високофреквентен мотор за исклучување на звукот, кој осигурува дека нивото на звукот останува под 60 dB. Одлична за дискретна соло игра или забава со секс играчки за парови. Пренослив за носење, кој нуди повеќе можности за сексуална игра за задоволство на возрасните. Идеален избор за подарок за себе или партнерот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки прстен за пенис со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачки прстен за пенис со далечинска контролаВибрирачки прстен за пенис со далечинска контрола
Scroll to Top