Treasure – Illinois Вибратор

1999 ден

Карактеристики:

  • Вибрации со 7 функции
  • Двојни вибратори
  • Тивок и дискретен
  • Се полни со USB кабел
  • Материјал што не ја иритира кожата
  • Водоотпорен IPX7
  • Боја: Розова
  • Димензии: 22cm x 4,2cm

Достапност: На залиха

SKU: D-214082 Категории ,
Сигурно плаќање
Treasure – Illinois Вибратор

Treasure Illinois е вибратор со широка глава и долга основа со двојна функција! Покриен со гребени за поинтензивно задоволство.

Со речиси 22 сантиметри, полнење со USB и двојна функција, Treasure – Illinois не само што привлекува внимание поради својата боја, туку и со големата и флексибилна глава која пренесува вибрации што ќе ја задоволи вашата најдлабока желба. На другиот крај има две испакнатини од мек силикон и многу моќен мотор.

Долготрајниот мотор се контролира преку практична контролна табла со копчиња на допир за интуитивно навигација низ седумте начини на вибрации.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Treasure – Illinois Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Treasure – Illinois Вибратор
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top