TREASURE Bastian – Зајак вибратор 3во1

4299 ден

Карактеристики:
 • 10 режими на вибрации
 • 3 режими на пенетрација „горе и надолу“
 • Ротирачка монистра
 • Движење „горе-долу“
 • Стимулација на клиторисот и Г-точката
 • супер моќни мотори
 • Компатибилен со Watchme Wireless технологија (не е вклучен часовникот со далечински управувач)
 • Димензии: 25,0 cm x 3,5 cm (Може да се вметнува 13,5 cm)
 • Напојување: USB полнач
 • IPX6 водоотпорен
 • Супер мек силикон и Хипоалергично ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Подарок: WATERFEEL Неутрален лубрикант 6 ml
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
TREASURE Bastian – Зајак вибратор 3во1

Ви го претставуваме TREASURE BASTIAN RABBIT UP&DOWN, луксузна играчка за задоволство која ви овозможува да го достигнете врвот на задоволството, прилагодена на вашите желби и распоред. BASTIAN RABBIT оди чекор понапред со тоа што ќе ви овозможи да доживеете задоволство и внатрешно и надворешно истовремено. Разновидноста е зачин на животот, а со двата независни мотори на BASTIAN RABBIT, имате слобода да го приспособите интензитетот на секој мотор или да се вклучите во различни активности врз основа на вашето расположение. Се чувствувате повеќе клиторичен денес? Изберете ја таа сензација. Желба за внатрешна стимулација? Нурнете во тоа задоволство. Сакате да се препуштите на двете сензации? Нека започне забавата!

Овој вибратор е стручно изработен од флексибилен медицински силикон, обезбедувајќи удобно и нежно чувство на вашата кожа. Она што го издвојува овој сексуален велнес производ е неговиот безжичен далечински управувач, кој ви овозможува без напор да го контролирате вашето задоволство од удобноста на вашиот часовник (не е вклучен) без да го нарушите протокот на возбуда. Со 10 возбудливи програми за вибрации на вашите прсти, од кои секоја нуди различен степен на интензитет, можете да истражите низа пријатни искуства.

BASTIAN RABBIT е дизајниран да се прилагоди на вашите уникатни преференции, со својата 100% артикулабилна структура. Но, тоа не е сè – исто така, има fine touch технологија, обезбедувајќи неверојатно мека и сензуална сензација што уште повеќе го зголемува вашето задоволство.

Како дел од палетата TREASURE, BASTIAN RABBIT нуди низа исклучителни карактеристики:

 1. 100% интуитивни контроли: без напор навигирајте ги поставките за задоволство за беспрекорно искуство.
 2. Ергономски дизајн: Скроен да одговара на вашите интимни области за максимална удобност.
 3. Без фталати: Направено со одржливи материјали, обезбедувајќи одговорен избор и за вас и за животната средина.
 4. Тивко работење: Уживајте во интимно и дискретно задоволство без несакани шум.
 5. Материјал безбеден за телото: Свилениот допир на премиум силиконот обезбедува безбедно и пријатно искуство.
 6. Дизајниран во Европа: изработен и развиен од најдобрите експерти во областа.

Откријте ги најдобро чуваните богатства на светот со TREASURE. Овој елегантен и сензуален бренд е подготвен да го револуционизира доменот на сексуалноста и сензуалноста со нашите висококвалитетни производи, иновативни дизајни и непоколеблива посветеност да се најде целосно задоволство во интимните врски.

Мотото на TREASURE е едноставно: „Засилената жена е тука да остане од сега па натаму“. Ние веруваме во прифаќањето на задоволството што сите го заслужуваме и работиме на задоволување на потребите на нашата истакната клиентела. Како креатори на револуционерни секс играчки и дизајнери на извонредни искуства, ние имаме за цел да отклучиме нови сфери на задоволство што ги воодушевуваат сетилата.

Искусете ја новата ера на задоволство со TREASURE и револуционерната линија на секс играчки со патентирана технологија на WATCHME. Со преку 500.000 продадени единици во 15 земји ширум светот за време на фазата пред лансирањето, веќе остави белег во индустријата со беспрекорно мешање на луксузот, напредната технологија и достапноста.

Кога станува збор за елеганцијата, технологијата, материјалите и дизајнот, со TREASURE ништо не изостанува. Дали сте подготвени да започнете нова ера на задоволство?

Ве молиме запомнете: некои од играчките на TREASURE имаат технологија на часовник WATCHME, која вклучува часовник што може да се користи за контрола на вибрациите и функции со или без далечинскиот управувач ( не е вклучен часовникот ). BASTIAN RABBIT е водоотпорен, што ви овозможува да уживате во неговите стимулирачки вибрации и во романтична топла када и под пријатни чаршафи дома.

Не заборавајте да го исчистите вашиот vibrator темелно пред и по секоја употреба, да ја чувате на место без прашина и да избегнувате да ја изложувате на екстремна топлина. Користете лубриканти на база на вода за оптимални перформанси, бидејќи силиконските лубриканти, масла или креми може да го деградираат материјалот на производот и да го намалат неговиот животен век.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TREASURE Bastian – Зајак вибратор 3во1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
TREASURE Bastian – Зајак вибратор 3во1
4299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top