Tenga – Bobble Magic Marbles Мастурбатор

1799 ден

Карактеристики:

  • Должина: 14 см
  • Должина на пенетрација: 11 см
  • Ширина на пенетрација: 4.5 см
  • Материјал: куќиште – PE пластика, капак – PP пластика, влошка (мастурбатор) – TPE
  • Идеален за машко задоволство
  • Лесно се чисти
  • За повеќекратна употреба
  • Водоотпорен
  • Дискретен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Tenga-1 Категорија
Сигурно плаќање
Tenga – S.D Original Vacuum Regular Мастурбатор

Разиграно задоволство: нашиот машки masturbator за повеќекратна употреба има 5 шарени топки кои ве стимулираат со тркалање и вртење
Уникатна внатрешност: нашиот машки мастурбатор има целосно нов внатрешен дизајн што го прави BOBBLE да се тркала и да врти додека го ставате, испраќајќи револуционерни сензации со секој удар
Доаѓа дизајнирано со повлажни топки што се тркалаат насекаде за неверојатни сензации при вметнување
Дизајн за повеќекратна употреба, лесен за употреба: нашиот машки мастурбатор може да се мие под проточна вода и доаѓа со држач за сушење дизајниран да го суши уредот на воздух пред складирањето
Произведено во Јапонија: Дизајниран, создаден во Јапонија

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – Bobble Magic Marbles Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga – Bobble Magic Marbles Мастурбатор
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top