Subblime – Едноделен сет

1599 ден

Карактеристики:

  • Дизајн: Низок крој со рабови со реси
  • Материјал: Висококвалитетна мешавина на ткаенина
  • Ракави: Долги ракави
  • Деколте: Сензуално ниско деколте
  • Украси: Детали со цветна тантела
  • Боја: Црна
  • Големина: S/M
  • Доаѓа во луксузна кутија
  • Нега: Се препорачува рачно миење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-220639 Категорија
Сигурно плаќање
Subblime – Едноделен сет

Нагласете ја вашата привлечност со Subblime – Едноделен сет. Опфаќајќи ја суштината на екстремната убавина и софистицираност, ова парче долна облека го надминува обичното, нудејќи примамлив спој на сензуалност и елеганција.

Изработено од реномираниот бренд за долна облека Subblime, овој едноделен сет е прецизно дизајнирано во САД за жени кои сакаат да зрачат со привлечност и самодоверба. Направен со премиум материјали, обезбедува луксузен комфор и неодолива привлечност.

Препуштете се на привлечноста со овој многу сензуален единечен сет со долги ракави и заводливо ниско деколте што елегантно ги истакнува вашите облини. Извонредната комбинација на проѕирна ткаенина и нежни цветни врвки создаваат неодолива естетика, додека рабовите со реси додаваат допир на софистицираност.

Во класична црна боја, овој ексклузивен дизајн зрачи со аура на мистерија и привлечност. Овој сет доаѓа во луксузна кутија, додавајќи дополнителен елемент на софистицираност на вашата колекција на долна облека.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Sublime

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Subblime – Едноделен сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Subblime – Едноделен сет
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top