Stay Hard – Сет Прстени за пенис

599 ден

Карактеристики:

  • Сет од три прстени
  • Боја: Црна, Сина, Транспарентна
  • Материјал: TPR
  • Еластични
  • Лесно се чистат
  • Функција: Одложено заклучување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

SKU: BT1176 Категорија
Сигурно плаќање
Stay Hard – Сет Прстени за пенис

Ви ги претставуваме Stay Hard – Сет Прстени за пенис – вашето тајно оружје за продолжено задоволство и засилени перформанси. Дизајниран за мажи кои бараат зголемена издржливост и зголемени сензации. Овој сет од три прстени е вашиот клуч за продолжено задоволство како никогаш досега.

Изработени од висококвалитетен TPR материјал, овие прстени се меки, флексибилни и удобни за носење, обезбедувајќи цврсто вклопување за мажи од сите големини. Достапен во елегантна црна, живописна сина и кристално чиста опции, можете да го изберете стилот што одговара на вашето расположение.

Со дијаметри кои се движат од 2cm до 2,3cm, овие еластични прстени обезбедуваат приспособливо вклопување за да одговараат на вашите потреби. Едноставно ставете еден од прстените пред интимноста за да почувствувате зголемена цврстина, продолжена издржливост и засилени сензации.

Но, тоа не е сè – овие прстени се опремени со специјална функција за заклучување на одложување, што ви овозможува да го продолжите вашето задоволство и да ја одложите ејакулацијата за крајно задоволство. Секој сет вклучува три прстени, кои нудат разновидност и вредност за вашето задоволство.

Лесни и дискретни, овие прстени за пенисот се совршени за соло игра или за авантури на парови. Однесете ги вашите интимни искуства на следното ниво со сетот Stay Hard од 3 прстени за пенис и откријте свет на продолжено задоволство и уживање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Stay Hard – Сет Прстени за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Stay Hard - Сет Прстени за пенисStay Hard – Сет Прстени за пенис
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top