Силиконски прстен за пенис

299 ден

Карактеристики:

  • Дебелина: 1,27 см
  • Боја: Црна, Сина, Транспарентна
  • Надворешен обем: 12,7 см
  • Внатрешен обем (се протега за да одговара на вашата големина): 2,54 см
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR-002-2 Категорија
Сигурно плаќање
Силиконски прстен за пенис

Ви гo претставуваме нашиот Силиконски прстен за пенис во 3 бои за повеќекратна употреба за мажи, врвното подобрување за вашите интимни искуства. Изработени од TPE материјал од врвна класа, овие прстени даваат приоритет на безбедноста, издржливоста и чистотата.

Зголемете ги вашите перформанси со овие прстени дизајнирани да го засилат задоволството и да ја продолжат издржливоста. Искусете зголемена големина, сила и издржливост за подолготрајни и поисполнителни средби со вашиот партнер.

Со исклучителна еластичност, нашите  прстени за пенис ги покриваат за сите големини, обезбедувајќи цврсто и сигурно вклопување секој пат. Изберете од три примамливи бои – црна, сина и транспарентна – за да одговараат на вашето расположение или експериментирајте со различен изглед за дополнителна возбуда.

Меки, водоотпорни и лесни за носење, нашите прстени гарантираат максимална удобност и лесно нанесување. Надградете ја вашата интимност со нашите разновидни и висококвалитетни прстени дизајнирани специјално за мажи.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црна, Транспарентна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Силиконски прстени за пенисСиликонски прстен за пенис
299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top