Shunga – Свеќа за масажи со мирис на Јагода

599 ден

Карактеристики:

  • Димензии: 2,5 cm x 6 cm.
  • Свеќа со восок за масажа
  • Арома на јагода.
  • 30 мл.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-202764 Категорија
Сигурно плаќање
Shunga – Свеќа за масажи со мирис на Јагода

Ви ја претставуваме Shunga – Свеќа за масажи со мирис на јагода, каде уживањето се среќава со интимноста во сензуален микс на ароми и сензации.

Запалете ја искрата на страста со оваа миризлива свеќа за масажа, со сочен мирис на јагода. Додека пламенот гори, ослободува неодолива арома што помага да се подигне расположението за навистина интимно искуство.

Создаден со грижа и експертиза, Shunga ви носи уникатна мешавина на природни состојки исполнети со активни компоненти, обезбедувајќи луксузно и задоволувачко искуство. Нека топлината на свеќата ве обвива вас и вашиот партнер, создавајќи атмосфера на сензуално задоволство.

За да ја користите, едноставно запалете го фитилот за свеќа и оставете да гори околу дваесет минути. Потоа, внимателно истурете го стопениот восок на кожата, трансформирајќи ја во сензуално масло за масажа што се лизга без напор, зголемувајќи го задоволството со секој допир.

Со содржина од 30 ml, ова минијатурно уживање е совршено за истражување на сензуални задоволства во движење или за романтична вечер дома. Нека вашите сетила уживаат во екстазата на Shunga – Свеќата за масажи со мирис на ванила, каде козметиката и ароматерапијата се спојуваат за да ги подобрат вашите интимни моменти.

Искусете ја безвременската привлечност на Шунга, светскиот лидер во еротската козметика, каде античката уметност се среќава со модерната сензуалност. Инспириран од традиционалните јапонски еротски слики од минатите векови, Шунга ве носи на патување на истражување и задоволство.

Откријте ги тајните на Shunga, каде што секој производ е прецизно изработен за да ја подобри интимноста и да ја разбуди желбата.

Свеќата гори до 7 часа и е направена од 100% природни состојки.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Shunga – Свеќа за масажи со мирис на Јагода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Свеќа за масажиShunga – Свеќа за масажи со мирис на Јагода
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top