Sheqy – Реален дилдо вибратор 16 цм со далечинска контрола

1799 ден

Карактеристики:

 • 6 режими на вибрации и ротација
 • Далечински управувач
 • Напојување: 2 ААА батерии
 • Материјал: TPE + ABS
 • Без Фталати
 • Лесно за чистење
 • Погоден со лубриканти и конзерванси на база на вода
 • Не користете масла за масажа, лосиони за тело, бензин, ацетон или други хемикалии
 • Големина:Вкупно: 19,5 cm x 4 cm
  Должина што може да се вметне: 16 cm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: SQ-T10002 Категорија
Сигурно плаќање

Sheqy – Реален дилдо вибратор 16 цм со далечинска контрола

Овој реален вибратор има 6 функции за вибрации кои можете да ги контролирате со вашиот далечински управувач. Телото му е покриено со вени, има гланс и тестиси за да се зголеми задоволството и реализмот. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода и кондом за супер-влажно искуство. За правилно чистење користете вода и средства за чистење на играчки, но никогаш хемикалии кои можат да го оштетат вашиот мастурбатор.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sheqy – Реален дилдо вибратор 16 цм со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sheqy – Реален дилдо вибратор 16 цм со далечинска контрола
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top