Rimba – Вљубенa Келнерка костим

2499 ден

Карактеристики:

  • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
  • Боја: црно-бела
  • Големина S/M
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: R1818.4 Категорија
Сигурно плаќање
Rimba – Вљубенa Келнерка костим

Ви го претставуваме извонредниот костим секси келнерка на Римба

Ослободете ја вашата внатрешна заводничка и создадете незаборавни спомени со секси костимот келнерка од Rimba. Совршен за интимни моменти, специјални прилики или за зачинување на вашата врска, овој костим е влез кон светот на страста и разиграноста. Прифатете ја привлечноста, прегрнете ја фантазијата – нарачајте го вашиот секси костим  келнерка денес и оставете го маѓепсувањето да започне.

Заводлива елеганција

Секси костимот од Римба може да се пофали со хармоничен спој на софистицираност и привлечност. Прецизно изработениот дизајн се состои од корсет, украсен со нежни детали од тантела, подобрувајќи ги вашите облини и создавајќи неодолива силуета.

Разиграно мини здолниште

Придружното мини здолниште се одликува со бела престилка што ги истакнува вашите нозе и додава допир на флертувачки шарм. Дизајнот на здолништето совршено го надополнува горниот дел, создавајќи една целина што зрачи со самодоверба и привлечност.

Внимание на деталите

Изработен со прецизност и грижа, овој костим има сложени шевови и висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобност и издржливост. Вниманието на деталите е видливо во секој спој, копче и акцент на тантела, што ве прави да се чувствувате неверојатно и пријатно.

Прилагодливо вклопување

Костимот е дизајниран да обезбеди приспособливо вклопување, овозможувајќи ви да го прилагодите горниот дел во стилот на корсет по ваш вкус. Ова обезбедува оптимална удобност и самодоверба, овозможувајќи ви да се фокусирате на тоа да го да навлезете во улогата на оваа секси келнерка.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Големина

S/M

Brand

Rimba

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rimba – Вљубенa Келнерка костим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rimba – Вљубенa Келнерка костим
2499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top