PrettyLove – Trap Вибрирачки прстен за пенис

1199 ден

Карактеристики:

  • Направено од супер-мек силикон за тело, од медицински квалитет кој е мазен на допир и исклучително хигиенски
  • Дијаметар (cm): 2,7
  • Батерија: 3 x LR41
  • Боја: Црна
  • Должина (см): 5,6
  • Посебна карактеристика: вибрира
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-210494 Категорија
Сигурно плаќање

PrettyLove – Trap Вибрирачки прстен за пенис

Додадете вибрации и зајакнете ја ерекцијата со PrettyLove – Trap Вибрирачки прстен за пенис!

Trap го ограничува протокот на крв и го продолжува водењето љубов со вашиот партнер. Прстенот за пенис е направен од силикон, така што непречено и лесно се се поставува околу вашиот пенис. Ограничувањето на протокот на крв од пенисот ја одложува ејакулацијата и ви дава потешка ерекција – додека вашиот партнер ужива во интензивните вибрации од уредот. Вибрациите на прстенот да се контролираат интуитивно преку копчето со еден допир.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

PrettyLove

Pretty Love произведува производи со високи стандарди за квалитет. Производите се изработени од најквалитетен медицински силикон. Pretty Love е бренд за секс играчки кој нуди различни производи дизајнирани да ја подобрат интимноста и задоволството. Брендот е познат по своите висококвалитетни материјали, иновативниот дизајн и пристапните цени. Нивните производи се движат од вибратори до лубриканти до играчки за парови, секоја дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и задоволството на корисникот. Еден од нивните најпопуларни производи е вибраторот Pretty Love, кој има повеќе режими на вибрации и уникатен дизајн за насочена стимулација. Покрај своите производи, Pretty Love е посветена и на промовирање на здрави и безбедни сексуални практики. Сите нивни производи се направени со материјали безбедни за телото и се ригорозно тестирани за да се осигури дека ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност. Генерално, Pretty Love е доверлив бренд кој им обезбедува на клиентите висококвалитетни и иновативни секс играчки кои се и достапни и безбедни. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да ги зачините работите со партнерот, Pretty Love има по нешто за секого.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PrettyLove – Trap Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PrettyLove – Trap Вибрирачки прстен за пенис
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top