Obsessive – Секси лепенки за брадавици

999 ден

Карактеристики:

  • Форма во облик на цвет
  • Боја: Црвена, Црна
  • Полу сјаен метален финиш
  • Големина: Универзална големина
  • Состав: 95% полиуретан, 5% лепак
  • Квалитет: Издржлив и долготраен
  • Повторна употреба: Дизајниран за повеќекратна употреба
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: D-235898 Категорија
Сигурно плаќање
Obsessive – Секси лепенки за брадавици

Ви ги претставуваме Obsessive – Секси лепенки за брадавици, врвен додаток за додавање на привлечност и возбуда во вашите интимни моменти. Дизајнирани да пленат и заведат, овие лепенки за брадавици кои можат да се користат повеќекратно сигурно ќе остават траен впечаток.

Изработени од сјаен металик материјал, лепенките за брадавици на Obsessive зрачат со шарм и софистицираност, совршено надополнувајќи ја вашата колекција долна облека.

Направени од висококвалитетни материјали, вклучувајќи 95% полиуретан и 5% лепак, овие лепенки за брадавици се исто толку издржливи, колку и стилски. Без разлика дали се препуштате на романтична вечер или пак само сакате да додадете нешто поинакво во вашата секси комбинација, лепенките за брадавици на Obsessive сигурно ќе направат да се чувствувате самоуверено и моќно.

Obsessive е синоним за инспирација за жените, нудејќи елеганција, сензуалност и љубов. Со посветеност на квалитетот и изработката, Obsessive се етаблира како светски лидер во долна облека, поставувајќи ги стандардите за извонредност и иновација.

Разбудете ја вашата внатрешна божица и ослободете ги вашите желби со Obsessive – Секси лепенки за брадавици. Со нивниот неодолив шарм и дизајн, тие сигурно ќе ја разгорат страста и ќе остават траен впечаток.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Секси лепенки за брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Секси лепенки за брадавици
Scroll to Top