Obsessive – Подвезица

599 ден

Карактеристики:

  • растеглив материјал се прилагодува на формите
  • боја која ја нагласува секоја нијанса на тен
  • синиот лак изгледа одлично во комбинација со бело
  • златен привезок за накит во форма на лак со лесен материјал од светкав камен
  • Состав: (90% полиамид, 10% еластин)
  • гаќички не се вклучени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E32374 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Подвезица

Секси и слатко!

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Оваа подвезица е многу смела – освен невино бело, примамува и со зачинета комбинација на прерамки! Со тоа што ќе го изберете, ќе добиете гаранција за феноменален акцент на нозете, примамлива, украсна машна и додавање на малку раб на целата облека. Вака храбар додаток во комбинација со сензуална долна облека дава вистински ‘wow’ ефект. Геометриската комбинација на прерамки совршено ќе ја покаже вашата огнена природа. О! Денеска ќе влезете во вашата спална соба во секси стил!

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Подвезица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Подвезица
Scroll to Top