Obsessive – Megies Teddy Black

2590 ден

Карактеристики:

  • секси, геометриски линии
  • лесни, чипкасти материјали
  • чашки во форма на триаголник
  • прилагодливи ремчиња за градник – удобност при носење
  • прилагодливо затворање – совршено се вклопува во секој тип на тело
  • лентите за вкрстување на предната страна се поврзани со танга со спојки – лесно се става
  • деликатна и еластична Multistretch ткаенина (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: Не е достапно Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Megies Teddy Black

Секси и слатко!

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Неверојатен дизајн, сензуална чипка и неколку детали кои ќе ви се допаднат. Градникот има обложени корпи и долни жици за оптимална удобност. Некои ленти ги гушкаат вашите гради и ги возвишуваат.

Сензуална тантела со уникатен дезен, жешко црвена и интензивна црна… Интригантно, нели? Тоа е Megies Teddy. Убаво обликуваниот градник со уникатен финиш ќе го нагласи деколтето. Примамливите прерамки подолу, распоредени во геометриски дизајн, ќе го фокусираат неговото внимание на вашата половина. Сега, да ја погледнеме другата страна… Откриен грб и дериер? Ауу, жешко е овде! Колку брзо можете да скокнете во него?

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Megies Teddy Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Megies Teddy Black
Scroll to Top