Obsessive – Evilia Teddy L/XL

1699 ден

Карактеристики:

  • Сетот вклучува teddy со отвор во меѓуножјето, чокер, рогови и штитници за брадавиците
  • Прилагодливи прерамки – одлична удобност!
  • Неверојатно секси прерамки кои го гушкаат телото
  • црвена боја – жешка атмосфера
  • отворено меѓуножје
  • Еластична ткаенина: совршено се вклопува на телото
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-226848 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Evilia Teddy L/XL

Секси и слатко!

Дали сте палаво ѓаволче, тогаш сте на вистинското место! Evilia е жешка како пекол и вие и вашиот партнер можете да уживате додека не се запалите. Чокерот и роговите се совршени додатоци за зачинета ноќ! Зборовите не можат да опишат колку е жешка оваа долна облека.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Evilia Teddy L/XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Evilia Teddy L/XL
1699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top