Obsessive – Arienna Градник M/L

1890 ден

Карактеристики:

  • женствен секси градник
  • сензуален, проѕирен материјал – уникатен изглед
  • извонреден дизајн
  • поджици – прекрасен изглед на градите
  • прилагодливи двојни ремени за рамо – допир на модерност и целосна удобност
  • пријатен и нежен материјал (90% полиамид, 10% еластин)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232682 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Arienna Градник M/L

Секси и слатко!

Детали полни со луксуз!
Овој женствен и елегантен градник од колекцијата на Arienna е совршен избор за романтична вечер со вашиот партнер. Примамливиот, проѕирен материјал ја разгорува фантазијата и додава сексапил, а невидливите жици совршено ги поддржуваат и ги разголуваат градите. Градникот ќе создаде фантастично дуо со гаќички од Obsessive колекцијата.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Arienna Градник M/L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Arienna Градник M/L
1890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top