Метален бат плаг со златна боја М

499 ден

Карактеристики:

  • Метален бат плаг
  • Големина: М
  • Со црвен скапоцен камен во основата
  • Боја: Златна
  • Материјал: Алуминиум
  • Димензии: 7,2 cm x 2,8 cm
  • Тежина: 48 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-GN-003-M Категорија
Сигурно плаќање
Метален бат плаг со златна боја

Овој метален бат плаг со златна боја M е дел од серијата анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Метален бат плаг со златна боја и средна големина ( М ). Во задниот дел има прекрасен скапоцен камен, во црвена боја кој ви овозможува да имате најеротска визија додека ги доживувате најпријатните анални игри.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го времето што ви треба, започнете со големина S, кога ќе се навикнете на неа, преминете во големина M, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот. Постепено зголемувајте ја големината за да влезете во свет полн со задоволство.

Не заборавајте да ја исчистите вашата играчка со средство за чистење играчки и топла вода и добро да ја исушите. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален бат плаг со златна боја М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Метален бат плаг со златна боја М
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top