Метален бат плаг М

999 ден

Карактеристики:

  • Големина: М
  • Закривен дизајн
  • Боја: Виножито
  • Материјал: Висококвалитетна алуминиумска легура
  • Големина: Средна М (89,2 x 31,8 x 43,6 mm)
  • Тежина: 75,5 g
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AN-MN235271- M Категорија
Сигурно плаќање
Метален бат плаг М

Откријте нови димензии на задоволство со нашиот Метален бат плаг М. Овој прекрасно изработен бат плаг (bat plag ) е дизајниран да ги подобри вашите интимни искуства и да ви помогне безбедно и удобно да истражувате нови сензации. Со својот финиш во боите на виножитото и мазен дизајн, овој бат плаг е совршен и за почетници и за искусни корисници кои сакаат да додадат допир на возбуда во нивната игра.

Направен од висококвалитетна алуминиумска легура, овој бат плаг е нетоксичен, без мирис и целосно безбедни за употреба. Мазната површина нуди пријатно тактилно искуство и обезбедува лесно, удобно вметнување. Средната големина е идеална за оние кои сакаат да го започнат своето патување за анално истражување или оние кои сакаат да напредуваат од помали димензии.

Металниот бат плаг М е дизајниран имајќи ги предвид почетниците. Мазниот, елегантен дизајн го прави вметнувањето лесно и удобно, додека цврстата основа обезбедува безбедно играње. Овој бат плаг е одличен начин да го збогатите вашиот сексуален живот и да истражите нови нивоа на интимност со вашиот партнер.

Аналниот тренинг е фантастичен начин да додадете разновидност и возбуда во вашите сексуални искуства. Нашиот бат плаг нуди возбудлива стимулација и помага да се подготвите за понатамошна анална игра. Додава елемент на размена на моќ и интимен контакт меѓу партнерите, интензивирајќи го задоволството и потчинетоста.

Вашата безбедност е наш приоритет. Пошироката основа на овој метален бат плаг обезбедува зголемена безбедност при употреба, осигурувајќи дека можете да истражувате со сигурност. Цврстиот и сигурен дизајн ви овозможува да се уживате во возбудливо истражување без грижа.

Овој бат плаг се грижи за сите нивоа на искуство, од внимателни почетници до искусни авантуристи. Започнете со бат плаг со средна големина и продолжете нагоре кога ќе почне ви станува поудобно. Овој постепен пристап ви овозможува постепено и безбедно да го зголемите задоволството.

Упатство за нега:

Вашата рутина за последователна нега е едноставна со нашиот целосно водоотпорен метален бат плаг. За помазна употреба, препорачуваме лубриканти на база на вода. По играта, лесно исчистете го уредот со сапун и вода, осигурувајќи се дека е подготвен за вашата следна авантура.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Зелена, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален бат плаг М”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Метален бат плаг ММетален бат плаг М
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top