Мастурбатор задник

1390 ден

Карактеристики:

  • Природна секс кукла во форма на задник
  • Материјал: Mека пластика TPR
  • Боја: Крем
  • Големина:20*12*11см
  • Тежина: 1100гр
  • Силна стимулација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-X015 Категорија
Сигурно плаќање
Мастурбатор задник

Ви го претставуваме мастурбаторт во форма на задник кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Овој masturbator има ребрести тунел и е неверојатно реален, Мора да го пробате.

Нејзините тесни отвори се длабоки и со уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Направен од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо реалистично искуство, штом овој пекар ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската работа или не!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мастурбатор задник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мастурбатор задник
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top