Мастурбатор со Вагинален отвор

899 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Кафена
  • Водоотпорен
  • Во форма на вагина
  • Неверојатно удобен и реалистичен
  • За повеќекратна употреба
  • Димензии: 152*92*87 mm
  • Тежина: 339 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-606 Категорија
Сигурно плаќање
Мастурбатор со Вагинален отвор

Ви претставуваме класичниот мастурбатор со вагинален отвор кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство.

За вистинско соло задоволство, потребен ви е мастурбатор кој симулира реалистична вагина. Затоа ви го представуваме овој прекрасен реалистичен мастурбатор за доживувања и оргазми надвор од реалноста. Секој мастурбатор во оваа линија има сосема различен тунел, така што можете да изберете време и место како да уживате.

Мастурбаторот е произведен со меки и свилени материјали. Неговиот тунел со брановиден е совршен за да додаде сензации и задоволство на вашите ноќи на соло страст. Секој мастурбатор е ергономски и благодарение на својата форма овој мастурбатор ќе биде најреалниот што некогаш сте го користеле. За да ја направите вашата ноќ луда, запомнете дека овој мастурбатор е компатибилен со лубриканти на база на вода и силикони, како и дека е многу лесен за чистење.

По употреба исплакнете го вашиот мастурбатор со млака вода и благ сапун. Оставете го да се исуши и тој е повторно спремен за употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мастурбатор со Вагинален отвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мастурбатор со Вагинален отворМастурбатор со Вагинален отвор
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top