Класичен дилдо вибратор 19.3 см

1349 ден

Реален дилдо вибратор 19.3 сантиметри

  • Материјал: Силикон
  • 7 моќни начини на работа
  • Информации за батеријата: 2 x AAA батерии
  • Тип на енергија: батерии (не се вклучени)
  • Боја: Крем, Црна, Виолетова
  • Тежина: 219 g
  • Должина:19.3 сантиметри
  • Дијаметар: 3.8 сантиметри
  • Водоотпорен
  •  Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E20119 Категорија
Сигурно плаќање

Реален дилдо вибратор 19.3 сантиметри

Оригиналниот вибратор е максимално реален . 7-те моќни функции и вистинската големина ви даваат се што ви треба.

Со реални детали и малку заоблено вратило, овој класичен дилдо вибратор е подготвен да ги погоди вашите слатки, внатрешни точки секогаш кога ќе сакате.

Овој дилдо вибратор е изработен од силикон и ABS пластика и има природен изглед со означена глава на пенисот и вени по должината на вратилото. Има свиленкаста мазна површина за реално чувство. Нанесете лубрикант на база на вода за оптимално задоволство.

Вибраторот нуди 7 различни модели на вибрации, меѓу кои лесно можете да се префрлате со притискање на копчето на дното. Користи 2 x AA батерии, се продаваат одделно.

Исчистете го вашиот дилдо вибратор со топла вода и благ сапун или антибактериско средство за чистење секс играчки за добра хигиена.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Крем, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Класичен дилдо вибратор 19.3 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Класичен дилдо вибратор 19.3 см
Scroll to Top