Кафен Мастурбатор со Вагинален отвор

790 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Кафена.
  • Неверојатно удобен и реалистичен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: MA-607 Категорија
Сигурно плаќање
Кафен Мастурбатор со Вагинален отвор

Ви претставуваме класичен Кафен masturbator со Вагинален отвор кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство.

За соло задоволство, потребен ви е мастурбатор кој симулира вистинска вагина, а за ова ви ги представуваме овој прекрасен кафеав реалистичен мастурбатор за доживувања и оргазми надвор од реалноста. Секој мастурбатор во оваа линија има сосема различен тунел, така што можете да изберете во секое време и место како да уживате.

Мастурбаторот е произведен со меки и свилени материјали. Неговиот тунел со брановиден е совршен за да додаде сензации и задоволство на вашите ноќи на соло страст. Секој мастурбатор  е ергономски и благодарение на својата форма овој мастурбатор ќе биде најреалниот што некогаш сте го почувствувале. За да ја направите вашата ноќ луда, запомнете дека овој мастурбатор е компатибилен со лубриканти на база на вода и силикони, како и дека е многу лесен за чистење.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кафен Мастурбатор со Вагинален отвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top