HAPPY Loky Pluto – Зајак вибратор 2 во 1

3899 ден

Карактеристики:

 • 10 режими на вибрации
 • 4 ротирачки брзини
 • Ротирачки бисери
 • 2 супер моќни мотори
 • Стимулација на Г-точката и клиторисот
 • 24,0 cm x 3,2 cm (се вметнува 12,5 cm)
 • Компатибилен со Watchme Wireless технологија (не е вклучен часовникот со далечински управувач)
 • Напојување: USB полнач
 • IPX7 водоотпорен
 • Супер мек силикон и ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Бесплатно WATERFEEL Neutral Lube 6 ml
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
HAPPY Loky Pluto – Зајак вибратор 2 во 1

Подгответе се за возбудливо искуство на задоволство со HAPPY LOKY PLUTO Зајак вибратор со ротатор. Револуционерен уред кој ќе ве однесе на патување на незамисливо задоволство.

Зачекорете во светот на неспоредливо задоволство со HAPPY LOKY PLUTO Rabbit Vibrator & Rotator. Овој извонреден уред е дизајниран да ги запали вашите сетила и да ги разбуди вашите најдлабоки желби. Комбинирајќи моќни вибрации, привлечни ротации и беспрекорна компатибилност со безжичната технологија Watchme, тој е врвен придружник за истражување и задоволство.

Замислете ја сензацијата на двојна стимулација, бидејќи PLUTO Зајак вибраторот со ротатор истовремено ги таргетира вашата Г-точка и клиторисот, испраќајќи бранови на екстаза низ вашето тело. Со 10 извонредни режими на вибрации и 4 примамливи брзини на вртење, можете да го приспособите вашето искуство за да одговара на вашето расположение и желби. Оставете ги меките ротирачки бисери да танцуваат во вас, обезбедувајќи интензивна внатрешна стимулација која ќе ве остави без здив.

PLUTO вибраторот може да се пофали со двојни мотори, што гарантира дека и зајак стимулаторот и ротирачките бисери даваат моќни вибрации што ќе ве доведат до нови височини на задоволство. Неговиот врвен дизајн, изработен со свилено-мазен силикон и ABS, не само што се чувствува неверојатно на вашата кожа, туку и обезбедува удобност и леснотија на користење.

Што го прави посебен?

Она што го издвојува PLUTO Зајак 2 во 1  е неговата компатибилност со безжичната технологија Watchme. Поврзете го со далечинскиот управувач Watchme (не е вклучен) и истражете нов свет на практичност и контрола. Прилагодете ги поставките без напор, овозможувајќи ви да се фокусирате единствено на сензациите што ве прават да треперите од задоволство.

Овој уред за задоволство е направен од материјали безбедни за телото. Ја обезбедува ја вашата благосостојба додека му се препуштате на задоволството. Со должина од 24,0 cm и дијаметар од 3,2 cm, вклучително и должина за вметнување од 12,5 cm, PLUTO е совршена големина за да ги исполни вашите желби. Се полни преку USB, што ја елиминира потребата од батерии и обезбедува еколошки задоволство. Дополнително, неговиот водоотпорен рејтинг IPX7 ви овозможува да уживате во сензуални моменти под туш или када, проширувајќи ги можностите за задоволство.

Подгответе се да тргнете на незаборавно патување на задоволство и откријте свет на сензации за кои никогаш не сте мислеле дека е можно. Со HAPPY LOKY PLUTO Зајак вибратор и ротатор 2 во 1, вашето задоволство е загарантирано.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY Loky Pluto – Зајак вибратор 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
HAPPY Loky Pluto – Зајак вибратор 2 во 1
3899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top