Fun Factory – Stronic G Премиум Вибратор II

10999 ден

Карактеристики:

 • Боја: Виолетова
 • Димензии: Должина: 20,8 cm, Дијаметар: 3,4 – 4,2 cm
 • Тежина: 314 g
 • Материјал: Силикон кој е безбеден за телото
 • Стимулирачко дејство: потиснување и пулсирање
 • Брзини: 7 Брзини
 • Поставки за ритам: 3 шаблони за ритам
 • Специјални карактеристики:
  Функција за заклучување за патување
  Функција на меморија за зачувување на претпочитаната брзина
  Индикаторски светла за полнење
  Предупредување за слаба батерија
  Време на полнење: 6-8 часа (почетно полнење)
  Време на игра: до 45 минути со најголема брзина
 • Напојување: USB магнетен полнач
 • Водоотпорен: Да
 • Хипоалергично: Да
 • Потекло: Дизајниран и рачно изработен во Германија
 • Содржина на пакетот: STRONIC G PULSATOR II Grape, магнетен USB кабел за полнење, упатство за употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

SKU: E29456 Категорија
fun-factory-logo
Сигурно плаќање
Fun Factory – Stronic G Премиум Вибратор II

Откријте нов свет на задоволство со FUN FACTORY STRONIC G PULSATOR II  Grape. Подгответе се да доживеете задоволство од Г-точката како никогаш досега. Дизајниран да обезбеди ритмички масажи без напор, овој елегантен и тенок пулсатор ја менува играта во интимното задоволство.

Редефинирана стимулација на Г-точката: Откријте го врвното задоволство од Г-точката со единствениот светски пулсатор на Г-точката. STRONIC G PULSATOR II го поедноставува патот до задоволството.

Hands free дизајн без напор: Со својата иновативна акција на потиснување и пулсирање, STRONIC G нуди луксуз на искуство без раце, носејќи ве до височините на екстаза без да кренете прст.

Компактен и дискретен: Новото издание на глобалниот бестселер, STRONIC G може да се пофали со потенка и подискретна големина, обезбедувајќи удобност при употреба.

Интелигентни карактеристики: уживајте во функцијата за заклучување за лесно патување, функцијата за меморија за да ја зачувате претпочитаната брзина и интуитивниот интерфејс на копчињата за беспрекорна контрола.

Пријателски настроени кон партнерите: Зголемете ги искуствата на партнерот со спојување на други задоволства како кунилингус или анална игра со неверојатната стимулација на Г-точката на STRONIC G.

Создаден за удобност: Дизајниран и рачно изработен во Германија, користејќи безбедни за телото, водоотпорни и хипоалергични материјали, STRONIC G дава приоритет на вашето задоволство и безбедност.

Приспособливо задоволство: Со седум брзини и три поставки за ритам, пронајдете ја вашата совршена комбинација за воодушевувачки оргазми.

Се полни и е еко-пријателски: Прифатете го одржливото задоволство со дизајнот за полнење на STRONIC G, кој нуди до 45 минути игра со најголема брзина со само почетно полнење од 6-8 часа.

Истражете ги вашите желби: Водоотпорен и разноврсен, STRONIC G е vibrator поканува на истражување надвор од спалната соба, овозможувајќи интимни искуства во различни поставки.

Запалете ги вашите сетила и редефинирајте го задоволството од Г-точката со FUN FACTORY STRONIC G пулсаторот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Fun Factory

fun-factory-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fun Factory – Stronic G Премиум Вибратор II”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fun Factory – Stronic G Премиум Вибратор II
10999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top