Fun Factory – G-Spot Премиум Вибратор

6999 ден

Карактеристики:

 • Материјал: 100% силикон од медицински квалитет
 • Големина: 23 cm во должина, Ø 2,8 – 4,4 cm во дијаметар
 • Тежина: 251 грама
 • Водоотпорен
 • FlexiFUN технологија за флексибилна адаптација
 • Режими на вибрации: 6
 • Интензитети на вибрации: 6
 • Мотор: моќен и тивок
 • Ергономска контрола: LOOP дизајн за удобно ракување
 • Батерија: се полни со USB магнетен полнач (вклучен)
 • Функција QuickSTOP: прекинувач за моментално исклучување
 • Екран: индикатор за нивото на батеријата
 • Бои:  Розева
 • Потекло: произведено во Германија
 • Површина: кадифена и погодна за телото
 • Мирис: без мирис и безбеден за кожата
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка

SKU: E29472 Категорија
fun-factory-logo
Сигурно плаќање
Fun Factory – G-Spot Премиум Вибратор

Откријте свет на неспоредливо задоволство со Fun Factory – G-Spot Премиум – олицетворение на задоволство и истражување. Спремете се за чиста екстаза, водени од уметноста на FUN FACTORY, име синоним за иновација и задоволство.

Подигнете ја вашата интимност

Fun Factory – G-Spot не е само vibrator; тоа е вашиот посветен придружник на патување со страст. Изработено во Германија со прецизно внимание на деталите, ова водоотпорно чудо на полнење е направено од силикон без мирис кој е погоден за телото. Неговата цел е да го редефинира начинот на кој го доживувате задоволството.

Закривен пат до блаженството

Уникатниот дизајн на Fun Factory – G-Spot Премиум е дизајниран за прецизно задоволство. Неговиот закривен врв стручно ја насочува Г-точката, нудејќи искуство како никогаш досега. Со технологијата FlexiFUN, флексибилното силиконско вратило на вибраторот се прилагодува на контурите на вашето тело, осигурувајќи дека секој допир е наелектризиран.

Разновидност

Дозволете вашите фантазии да оживеат додека флексибилноста на Fun Factory – G-Spot се прилагодува на секоја ваша желба. Со шест режими и интензитети на вибрации, таа ги задоволува вашите желби и потреби. Моќниот мотор работи со дискретно брмчење, што ви овозможува да ги истражувате вашите желби приватно и дискретно.

Ергономски дизајн, зголемено задоволство

Леснотијата на користење е најважна, а Fun Factory – G-Spot Премиум вибраторот тука е неприкосновен. Ергономски изработениот вибратор, со карактеристичен дизајн LOOP, удобно се сместува во вашата рака. Интуитивно навигирајте низ шемите на вибрации, осигурувајќи се дека вашето патување на задоволство е беспрекорно.

Авантура надвор од границите

Fun Factory – G-Spot не е ограничен само за во спалната соба. Неговиот дискретен дизајн и функцијата QuickSTOP го прават идеален придружник за патување. Без разлика дали сте на соло истражување или споделување моменти на екстаза со партнерот, ова водоотпорно чудо ветува незаборавни искуства под вода.

Подигнете го вашето задоволство

Уживајте во луксуз како никогаш досега со кадифената површина на Fun Factory – G-Spot . Направен од 100% силикон од медицински квалитет, тој е пријатен за телото и без мирис.

Препуштете се на задоволството што го заслужувате. Вклучете се во авантура која ги разгорува вашите желби и ги воздигнува вашите сетила. Искусете го Fun Factory – G-Spot Премиум вибраторот – каде страста се среќава со иновациите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Fun Factory

fun-factory-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fun Factory – G-Spot Премиум Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fun Factory - G-Spot Премиум ВибраторFun Factory – G-Spot Премиум Вибратор
6999 ден

Достапно по нарачка

Scroll to Top