Durex – Intense Вибрирачки прстен за пенис

649 ден

Карактеристики:

  • Направено од супер-мек силикон за тело, од медицински квалитет кој е мазен на допир и исклучително хигиенски
  • Дијаметар (cm): 4
  • Боја: бела
  • Должина (см): 5.4 см
  • Посебна карактеристика: вибрира
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 9925 Категорија
Сигурно плаќање
Durex – Intense Вибрирачки прстен за пенис

Intense Vibe Ring е дизајниран да обезбеди заемно задоволство. Се одликува со мазна текстура и удобно држење совршено за интимен контакт и експериментирање со различни агли на стимулација. Вклучете го прстенот и уживајте во вибрации до 20 минути наменети да ја засилат чувствителноста и да ја подобрат интимноста.

Овој прстен ве поканува да се задевате, провоцирате и да испробате нови начини да доживеете задоволство. Можностите се бескрајни. Прстенот може да се користи со или без кондом – ако го користите со кондом, едноставно проверете дали ќе одговара пред да го ставите над кондомот. За посензуално искуство, спојте го Intense Ring со кој било лубрикант DUREX.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела

Brand

Durex

Durex има над 75 години искуство во производство на кондоми. Покрај кондомите, Durex има неколку други групи производи во асортиманот како лубриканти и играчки. Дурекс е марка на презервативи и производи за сексуално здравје кои се достапни во многу земји на светот, вклучувајќи ја и Македонија. Производите на Дурекс се дизајнирани да им помагаат на луѓето да имаат посигурни и пријатни сексуални искуства. Тие нудат разновидни производи, вклучувајќи презервативи, лубриканти и други производи дизајнирани да подобрат сексуалното задоволство и удобност. Важно е да се користат презервативи и други производи за безбеден сексуален однос за да се намали ризикот од сексуално пренесувани инфекции и непредвидени бремености.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Durex – Intense Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Durex-intense-ring-прстен-за-пенисDurex – Intense Вибрирачки прстен за пенис
649 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top