Durex – Devil Вибрирачки прстен за пенис

649 ден

Карактеристики:

  • Направено од супер-мек силикон за тело, од медицински квалитет кој е мазен на допир и исклучително хигиенски
  • Дијаметар (cm): 4,1
  • Боја: Виолетова
  • Должина (см): 8,3 см
  • Посебна карактеристика: вибрира
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 9949 Категорија
Сигурно плаќање
Durex – Devil Вибрирачки прстен за пенис

Додадете вибрации и зајакнете ја ерекцијата со Durex – Devil Вибрирачки прстен за пенис!

Durex Devil Ring е прстен за пенис со вибрирачки додаток за стимулација на клиторисот, дизајниран да им даде на жените поинтензивна сензација за време на сексот.

Кога се носи околу основата на пенисот, може да му помогне на мажот да одржи тврда ерекција подолго време, додека вибрирачката глава „рогови“ е дизајнирана да дава до 30 минути интензивни вибрации.

Направен е од еластичен материјал за лесно вклопување, што значи дека одговара на повеќето мажи.

Може да се користи со кондоми за побезбеден секс и со лубриканти или гелови за истражување на различни сензации.

Батериите се вклучени, но не може да се заменат.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Durex

Durex има над 75 години искуство во производство на кондоми. Покрај кондомите, Durex има неколку други групи производи во асортиманот како лубриканти и играчки. Дурекс е марка на презервативи и производи за сексуално здравје кои се достапни во многу земји на светот, вклучувајќи ја и Македонија. Производите на Дурекс се дизајнирани да им помагаат на луѓето да имаат посигурни и пријатни сексуални искуства. Тие нудат разновидни производи, вклучувајќи презервативи, лубриканти и други производи дизајнирани да подобрат сексуалното задоволство и удобност. Важно е да се користат презервативи и други производи за безбеден сексуален однос за да се намали ризикот од сексуално пренесувани инфекции и непредвидени бремености.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Durex – Devil Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Durex-devil-ring-прстен-за-пенисDurex – Devil Вибрирачки прстен за пенис
649 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top