Duet Driller – Премиум Вибратор

2599 ден

Карактеристики:

 • Материјал: 100% силикон од медицински квалитет
 • Големина: 17.52 cm во должина, – 2.85 cm во дијаметар
 • Тежина: 127 грама
 • Водоотпорен
 • Режими на вибрации: 10
 • Мотор: двоен моќен и тивок
 • Батерија: се полни со USB полнач
 • Бои: Розева, Виолетова
 • Површина: кадифена и погодна за телото
 • Мирис: без мирис и безбеден за кожата
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Duet Driler Категорија
Сигурно плаќање
Duet Driller – Премиум Вибратор

Ви го претставуваме врвниот придружник за вашите интимни моменти, Duet Driller – Премиум Вибратор дизајниран да ја подигне и соло и партнерската игра. Овој вибрирачки масажер е вашата порта за зголемено задоволство и незаборавни искуства.

Вибратор со двоен мотор : Со два независни вибрирачки врвови и десет различни режими на вибрации, овој масажер одговара на секое расположение и желба. Без разлика дали претпочитате нежен допир или интензивен пулс, има совршена поставка за вас.

Екстра мек силикон: Изработен од силикон безбеден за телото, овој вибратор е неверојатно мек на допир, обезбедувајќи удобно и пријатно искуство за чувствителните области.

Водоотпорна технологија: Истражувајте нови сфери на задоволство со водоотпорниот дизајн, овозможувајќи ви да уживате во масажерот под туш, када или која било авантуристичка локација.

Долготрајна батерија: Опремен со литиум-јонска батерија што се полни, овој масажер обезбедува континуирана забава до 2,4 часа. USB-то за брзо полнење (вклучено) гарантира дека секогаш сте подготвени за следната сесија. Не користете супер полначи за полнење

Разновидност: Дозволете вашите фантазии да оживеат додека флексибилноста на Duet Driller се прилагодува на секоја ваша желба. Со 10 режими на вибрации, ги задоволува вашите желби и потреби. Моќниот мотор работи со дискретно брмчење, што ви овозможува да ги истражувате вашите желби приватно и дискретно.

Ергономски дизајн, зголемено задоволство

Леснотијата на користење е најважна, а Duet Driller Премиум вибраторот тука е неприкосновен. Ергономски изработениот вибратор, со карактеристичен дизајн удобно се сместува во вашата рака. Интуитивно навигирајте низ шемите на вибрации, осигурувајќи се дека вашето патување на задоволство е беспрекорно.

Подигнете го нивото на вашето задоволство

Уживајте во луксуз како никогаш досега со кадифената површина на Duet Driller . Направен од 100% силикон од медицински квалитет, тој е пријатен за телото и без мирис. Искусете го совршениот спој на луксуз и функционалност со овој разновиден вибрирачки масажер, дизајниран да ги задоволи сите ваши интимни потреби.

Препуштете се на задоволството што го заслужувате. Вклучете се во авантура која ги разгорува вашите желби и ги воздигнува вашите сетила. Искусете го Duet Driller Премиум вибраторот – каде страста се среќава со иновациите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Duet Driller – Премиум Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Duet Driller - Премиум ВибраторDuet Driller – Премиум Вибратор
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top