Cute – Премиум Вибратор со 10 брзини

2199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Премиум Силикон + ABS
  • Режими на Вибрација: 10 режими на интензитет
  • Боја: Розева; Виолетова; Црна
  • Водоотпорност: IPX 6
  • Напојување: USB Полнење
  • Димензии: 16.0 cm (Должина) x 3.2 cm (Дијаметар)
  • Тежина: Нето Тежина – 108g; Бруто Тежина – 160g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 181202 Категорија
Сигурно плаќање
Cute – Премиум Вибратор со 10 брзини

Уживајте во ненадминливо задоволство со нашиот Cute – Премиум Вибратор со 10 брзини. Овој софистициран уред за задоволство е изработен од премиум силикон и ABS, што обезбедува мазно и удобно искуство секој пат.

Вибраторот има 10 различни режими на вибрација, дизајнирани да ги задоволат сите ваши желби. Без разлика дали преферирате нежни пулсации или интензивни вибрации, овој разнолик уред има совршена поставка за вашето задоволство.

Со IPX 6 водоотпорност, овој вибратор ( vibrator ) е совршен за оние кои сакаат да го користат во туш или бања. Водоотпорниот дизајн обезбедува беспрекорно и возбудливо искуство во секое влажно опкружување.

Напојување со USB батерија, Cute – Премиум Вибраторот нуди удобност и одржливост. Само наполнете го и  подготвени сте да истражувате бескрајно задоволство без да се грижите за постојано менување на батерии.

Со елегантни димензии од 16.0 cm во должина и 3.2 cm во дијаметар, овој вибратор е совршено голем и за почетници и за искусни корисници. Неговата лесна конструкција, со само 108 грама, обезбедува лесна манипулација и максимално уживање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cute – Премиум Вибратор со 10 брзини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Cute - Премиум Вибратор со 10 брзиниCute – Премиум Вибратор со 10 брзини
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top