BIJOUX Slow Sex – Загревачко масло за масажа 2ml

199 ден

Карактеристики: 

 • Масло за масажа за загревање
 • Ја подобрува интимноста и задоволството
 • Сензуален и возбудлив мирис
 • Создава чувство на затоплување на кожата
 • Лесно се нанесува и се шири
 • Идеален за сензуални масажи
 • Помага во релаксација на телото и умот
 • Погоден за парови или соло употреба
 • Компактна големина погодна за патување (2 ml)
 • Дизајниран за подобрување на сензуалните искуства
 • Висококвалитетни состојки за луксузно чувство
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
BIJOUX Slow Sex – Загревачко масло за масажа 2ml

Препуштете се на сензуалното блаженство со маслото за масажа со загревачки ефект за бавен секс Bijoux, прекрасна мешавина дизајнирана да ја разгори вашата страст и да ги подобри интимните моменти. Искусете ја примамливата топлина и свиленкастата мазна текстура додека без напор се лизга по вашата кожа, создавајќи волшебна атмосфера на релаксација и задоволство.

Дозволете благата топлина да ги разбуди вашите сетила и да го подигне вашето искуство со масажа на нови височини. Со својата пригодна големина од 2 ml, ова масло погодно за патување е совршено за уживање во движење и за интимни средби. Ослободете ги вашите желби и уживајте во интимната врска со маслото за масажа за бавно загревање на сексот Bijoux.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Bijoux Indiscrets

Растечката еротика на литературата од 18 век беше инспирирана од љубопитноста и имагинацијата. Les Bijoux Indiscrets, роман на Денис Дидро, беше објавен во ова време на пребарување. Во него, магичен прстен им открива на ликовите свет полн со еротика и фантазија. Bijoux Indiscrets е провокативна комбинација на еротика и софистицираност за вљубените, комбинација надвор од димензии. Идеите, мирисите, вкусовите, звуците и сензациите формираат суптилен спој, сугерирајќи уникатни искуства и незаборавни моменти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIJOUX Slow Sex – Загревачко масло за масажа 2ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
BIJOUX Slow Sex – Загревачко масло за масажа 2ml
199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top