Epimedium Macun

200 ден

Карактеристики

  • Овозможува подобрување на сексуалните односи
  • Ја зголемува желбата за секс
  • Го продолжува времето на ерекција
  • Ја одложува ејакулацијата
  • Подобрување на ментално и физичко здравје
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Themra Epimedium Macun
Епимедиумли маџун или маџун за потенција е 100% природен мед од традиционален рецепт. Составен е од мешавина на билки и се природен афродизијак за мажи и жени.

Придобивки:
Омозвожува подобрување на сексуалните односи. Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство. Маџунот за потенција ја зголемува желбата за секс и го продолжува времето на ерекција.
Со конзумирањето на маџунот за потенција се зголемува нивото на тестостерон, тоа одлично влијае на физичкото и менталното здравје кај мажите. Со користење маџун за потенција се одложува ејакулацијата, тоа ќе ви овозможи долг и страстен сексуален однос.
За разлика од други препарати, Epimedium Macun можат да го користат и жени. Epimedium Macun го зголемува протокот на крв низ вагината што доведува до поголема чувствителност.

Начин за употреба:
Доволна е само една кесичка 30 минути пред сексуален однос, ефектот од една кесичка е 24 саати.

Напомена – Не ја надминувајте препорачаната дневна доза на употреба. Пред користење консултирајте се со лекар. Не се препорачува за лица со проблеми со срцето и зголемен крвен притисок. Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Epimedium Macun”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Epimedium Macun
200 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top