Hilti Macun (50г)

590 ден

Карактеристики

  • Овозможува подобри сексуални односи
  • Ја зголемува желбата за секс
  • Го продолжува времето на ерекција
  • Ја одложува ејакулацијата
  • Подобрување на ментално и физичко здравје
  • Зголемено либидо кај жените
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Hilti Macun – 50 грама, мала тегла
Hilti Macun или маџун за потенција е 100% природен мед од традиционален рецепт. Составен е од мешавина на билки и е природен афродизијак за мажи и жени.

Придобивки:
Омозвожува подобрување на сексуалните односи. Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство. Маџунот за потенција ја зголемува желбата за секс и го продолжува времето на ерекција.
Со конзумирањето на маџунот за потенција се зголемува нивото на тестостерон, тоа одлично влијае на физичкото и менталното здравје кај мажите. Со користење маџун за потенција се одложува ејакулацијата, тоа ќе ви овозможи долг и страстен сексуален однос.
За разлика од други препарати, Hilti Macun можат да го користат и жени. Hilti Macun го зголемува протокот на крв низ вагината што доведува до поголема чувствителност. Ја зголемува желбата за секс.

Начин за употреба:
Доволна е само една мала лажичка 30 минути пред сексуален однос, ефектот од една лажичка е 24 саати. Добро промешајте ја тегличката

Напомена – Не ја надминувајте препорачаната дневна доза на употреба. Пред користење консултирајте се со лекар. Не се препорачува за лица со проблеми со срцето и зголемен крвен притисок. Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hilti Macun (50г)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Hilti macun 50gHilti Macun (50г)
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top