Вибрирачки прстен за пенис со USB напојување

1790 ден

Карактеристики:

  • Прстен за пенис на USB напојување.
  • 10 начини на вибрации
  • Водоотпорен
  • Моќност: USB на полнење
  • Материјал: Медицински силикон
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR-201116 Категорија
Сигурно плаќање
Вибрирачки прстен за пенис со USB напојување

Неверојатно едноставниот водоотпорен вибрирачки прстен за пенис е must have во вашата колекција на секси играчки. Не само е супер лесен за оддржување, тој е исто така и неверојатно лесен за полнење. Можете да користите обичен USB полнач и да го напојувате и од лап топ или компјутер.

Изработен од нетоксични материјали, овој вибрирачки прстен е без мирис и без вкус што значи дека нема да предизвика никаква иритација на кожата. Со своите 10 вибрирачки функции прстенот ќе предизвика неверојатно задоволство и за мажот но и за жената.

Еластичен и погоден за сите величини.

Важно: Користете обичен полнач не користете супер полначи.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки прстен за пенис со USB напојување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачки прстен за пенис со USB напојување
1790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top