Tenga – Vacuum Gyro Roller Сет

27999 ден

Карактеристики:

 • Функција: Вшмукување x Ротација за зголемено задоволство
 • Шаблони за вшмукување: 4 ритмички обрасци
 • Шаблони за ротација: 4 автоматски обрасци
 • Функција SPEED LOCK: Одржувајте го саканиот интензитет
 • Жироскопски контроли: интуитивна контрола за ротација
 • Димензии: 86,5 x 191 x 86,5 mm / (Ш x В x Д)
 • Тежина: прибл. 530 g
 • Материјали: ABS, компјутер, еластомер
 • Батерија: литиум јонски, 7,4v 1500 mAh
 • Време на траење: прибл. 60 минути
 • Начин на полнење: AC адаптер (9V.1A)
 • Време на полнење: прибл. 150 минути
 • Копче за ослободување: Олеснете го притисокот на вшмукување
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

SKU: E33148 Категорија
Сигурно плаќање
Tenga – Vacuum Gyro Roller Сет

Подигнете го вашето задоволство со Tenga – Vacuum Gyro Roller Set

Новата иновација на задоволство е конечно тука – Tenga – Vacuum Gyro Roller Сетот. Подгответе се да го истражите непознато задоволство додека го доживувате динамичното спојување на вшмукување и ротација, создавајќи сензации кои ќе го редефинираат вашето разбирање за екстазата.

Крајната фузија: вшмукување и ротација

Зачекорете во светот каде задоволството достигнува нови височини со Tenga – Vacuum Gyro Roller Set. Оваа револуционерна креација беспрекорно ја комбинира ротацијата на Tenga – Vacuum контролирана од жиро-сензор со интензивното вшмукување на додатоците TENGA VACUUM CONTROLLER. Резултатот? Симфонија на задоволство што обезбедува моќна стимулација на тркалање и електронско вшмукување, нудејќи ниво на уживање што е навистина исклучително.

Откријте сензации надвор од имагинацијата

Подгответе се да ве плени моќта на Vacuum Gyro Roller Сетот. Потопете се во свет на интензивно задоволство со вшмукување со голема моќност што доаѓа во 4 ритмички модели. Искусете ја возбудата од 4 шеми на автоматска ротација што ќе ве одведат на патување во екстаза како никогаш досега. Функцијата SPEED LOCK гарантира дека го одржувате посакуваниот интензитет, давајќи ви контрола како никогаш досега.

Интуитивна контрола, дизајн за повеќекратна употреба

Движете се низ задоволство без напор со интуитивните жироскопски контроли. Едноставниот дизајн кој може да се одвојува обезбедува лесно одржување и искуства без проблеми. Tenga – Vacuum Gyro Roller Set е повторно употреблив и полнење, обезбедувајќи бескрајни моменти на задоволство.

Отклучете свет на комбинации за задоволство кои најдобро функционираат за вас. Препорачаната комбинација на режими на TENGA вклучува VACUUM Mode RV4 + ROLLING Mode P4, што ви носи симфонија на стимулација како никогаш досега.

Откријте го извонредното со Tenga – Vacuum Gyro Roller Set. Подигнете го вашето патување за задоволство до нови димензии, каде вшмукувањето и ротацијата се спојуваат за да создадат неспоредливо искуство на екстаза и задоволство.

 Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Tenga

Тенга е јапонски збор за елегантна, префинета, грациозна и уредна. Производите се стилски, иновативни и смешни. Tenga обезбедува свет на извонредни сексуални искуства преку врвен инженеринг и најквалитетен материјал. Производите на Tenga се најпродаваните секс играчки за мажи во Јапонија, а нејзината популарност брзо расте во остатокот од светот. Тенга производите се нови алатки за мастурбација. Тоа е Onacup (чаша за онанизам) дизајнирана да ви донесе досега непочувствувана сензуална сензација.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tenga – Vacuum Gyro Roller Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tenga - Vacuum Gyro Roller SetTenga – Vacuum Gyro Roller Сет
27999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top