Subblime – Strappy Дводелен Сет

1999 ден

Карактеристики:

  • Парчиња: две (градник и танга)
  • Материјал: Висококвалитетна мешавина на ткаенина
  • Боја: Бела
  • Нега: Се препорачува рачно миењe
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: D-220611 Категорија
Сигурно плаќање
Subblime – Strappy Дводелен Сет

Надополнете ја вашата колекција на долна облека со Subblime – Strappy Дводелен Сет. Доловувајќи ја суштината на екстремната убавина и сензуалност, овој извонреден дводелен сет ја редефинира елеганцијата и совршенството.

Изработен од реномираниот бренд за долна облека Subblime, овој комплет е прецизно дизајниран во САД за жени кои сакаат да се чувствуваат неодоливо секси и самоуверено. Секое парче е направено со прецизност со користење на висококвалитетни материјали за да се обезбеди луксузен комфор и непобитна привлечност.

Овој сензуален сет содржи два дела: полупрозирен градник и заводлива танга, обата украсени со одлична комбинација од проѕирни ткаенини и сложени детали од тантела. Дизајнот со прерамки совршено ги истакнува вашите облини.

Изработен во безвременско бело, овој ексклузивен дизајн зрачи со чистота и привлечност, што го прави совршен избор за специјални прилики или интимни моменти. Овој сет доаѓа во луксузна кутија, додавајќи дополнителен допир на софистицираност на вашата колекција долна облека.

Искусете го врвот на убавината и софистицираноста со овој дводелен сет на долна облека од Subblime.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Sublime

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Subblime – Strappy Дводелен Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SUBBLIME_SET- strappySubblime – Strappy Дводелен Сет
Scroll to Top