Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со двоен ефект -Hot & Cold

549 ден

Опис на производот

  • Погодни за масажа
  • Топло – ладна сетилна игра
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура
  • Да не се чува на директна сончева светлина и влажност.
  • Не нанесувајте околу очите или околу рани.
  • Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
  • Не е компатибилен со кондоми

Достапност: На залиха

SKU: F3629 Категорија
Сигурно плаќање
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со двоен ефект -Hot & Cold

Ви ги претставуваме Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со двоен ефект -Hot & Cold – привлечно дуо дизајнирано да ги разгори сетилни задоволства и да ги подигне вашите интимните моменти на следното ниво. Овој извонреден сет го комбинира возбудливиот контраст на температурната игра со состојките со врвен квалитет, обезбедувајќи едно незаборавно искуство.

Клучни карактеристики:

Сензорно издигнување: Истражете го возбудливото чувство на температурна игра. Сетот Hot & Cold вклучува стимулирачки гелови дизајнирани да предизвикуваат возбудливи сензации кога се нанесуваат на кожата, засилувајќи го задоволството и возбудата.

Премиум формулација: Изработени со многу внимание, овие гелови се направени од висококвалитетни состојки, нудејќи свиленкаста мазна текстура која без напор се лизга по кожата. Секој гел е внимателно формулиран за да обезбеди неверојатен контраст на топли и ладни сензации.

Разновидна употреба: Без разлика дали станува збор за интимни масажи, палаво истражување или за подобрување на сетилната возбуда, геловите со загревачки и разладувачки ефект – Secret Play нудат разноврсност за да ги зачините вашите интимни моменти.

Безбедни и стимулирачки за телото: Геловите се погодни за кожата, не се лепат и дизајнирани за надворешна употреба. Истражете ја пецкачката топлина и освежувачката свежина за возбудлива сензорна авантура.

Дискретно и елегантно пакување: Презентиран во елегантно пакување, комплетот Hot & Cold зрачи со софистицираност, што го прави идеален додаток на вашата интимна колекција или пак за подарок.

Упатство за употреба
Намачкајте ги рацете со вода и држете го бразилското топче. Во контакт со влажноста и топлината на раката, топчето се раствора за околу 3-5 минути, ослободувајќи го маслото.
Нанесете со нежно масирање на ерогените области. По контакт со топлината на телото, топчето се раствора за кратко време, ослободувајќи течност што подмачкува, како и прекрасна арома, кои ја прават еротска предигра поинтересна и  го претвораат сексуалниот однос во интензивно патување до оргазам.Капсулата е направена од желатин, а внатрешната течност е масло за тело.

Овие бразилски топчиња можат да се користат и како интимен лубрикант. Сè што треба да направите е да вметнете топче во вагината или анусот и оставете го да се стопи околу 5 минути пред сексуалниот однос.

Подигнете ги вашите сензуални искуства на следното ниво со сетот Hot & Cold на Secret Play. Навлезете во светот на сетилно задоволство и зголемена возбуда, создавајќи незаборавни моменти на интимност. Истражете го возбудливиот контраст на температурите и заедно препуштете се на возбудливите сензации.

Искусете ја возбудата од температурната игра. Нарачајте го комплетот Secret Play’s Hot & Cold и откријте го светот на сензационално задоволство за вас и вашиот партнер.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со двоен ефект -Hot & Cold”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со двоен ефект -Hot & Cold
549 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top