Secret Play – Бразилски топчиња за масажа – Бобинки

399 ден

Опис на производот

  • Погодни за масажа
  • Вкус на бобинки
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура
  • Да не се чува на директна сончева светлина и влажност.
  • Не нанесувајте околу очите или околу рани.
  • Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
  • Не е компатибилен со кондоми

Достапност: На залиха

SKU: F3385-5 Категорија
Сигурно плаќање
Secret Play – 6 Бразилски топчиња за масажа Бобинки

Ви ги представуваме бразилските топчиња на Secret Play во вкус на бобинки – прекрасно дуо создадено да ги надополни вашите интимни моменти со допир на овошна елеганција. Овие миризливи топчиња ветуваат софистициран допир на вашето задоволство, подобрувајќи го вашето сетилно искуство.

Неодолива фузија: Препуштете се на неверојатната мешавина на сладоста на бобинките вклопени во секое бразилско топче. Оваа примамлива фузија додава елегантен и овошен шмек на вашите интимни средби.

Подобрени сензации: Конструирани да го засилат задоволството, овие топчиња се вметнуваат без напор и постепено се топат создавајќи чувство на пецкање и возбуда што го зголемува задоволството и додава сосема поинаква сензација на вашето искуство.

Дискретно задоволство: Дискретно спакувани, овие бразилски топчиња се идеални за моменти на спонтана страст или планирани интимни искуства. Дискретно уживајте во моменталното задоволство, и не плашете се да истражувате ново сензуално доживување каде и кога сакате.

Безбедно и мазно: Изработени од материјали безбедни за телото, овие топчиња обезбедуваат удобно и сигурно искуство. Нивната кадифена текстура додава луксузно чувство, создавајќи пријатна сензација при употреба.

За самостојна или заедничка забава: Без разлика дали истражувате сензации сами или со партнерот, овие топки ве носат на едно поинакво интимно патување на зголемено задоволство, правејќи го секој момент прекрасно и незаборавно искуство.

Упатство за употреба
Намачкајте ги рацете со вода и држете го бразилското топче. Во контакт со влажноста и топлината на раката, топчето се раствора за околу 3-5 минути, ослободувајќи го маслото.
Нанесете со нежно масирање на ерогените области. По контакт со топлината на телото, топчето се раствора за кратко време, ослободувајќи течност што подмачкува, како и прекрасна арома, кои ја прават еротска предигра поинтересна и  го претвораат сексуалниот однос во интензивно патување до оргазам. Капсулата е направена од желатин, а внатрешната течност е масло за тело.

Овие бразилски топчиња можат да се користат и како интимен лубрикант. Сè што треба да направите е да вметнете топче во вагината или анусот и оставете го да се стопи околу 5 минути пред сексуалниот однос.

Подигнете го вашето задоволство на следното ниво со бразилските топчиња со вкус на бобинки на Secret Play. Потопете се во свет на прекрасни вкусови и сензации.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Бразилски топчиња за масажа – Бобинки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа – Бобинки
399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top