Secret Play – Бразилски топчиња за масажа -Цреша

399 ден

Опис на производот

  • Погодни за масажа
  • Вкус на цреша
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура
  • Да не се чува на директна сончева светлина и влажност.
  • Не нанесувајте околу очите или околу рани.
  • Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
  • Не е компатибилен со кондоми

Достапност: На залиха

SKU: F3385-6 Категорија
Сигурно плаќање
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа -Цреша

Со задоволство ви ги представуваме бразилските топчиња на Secret Play со вкус на цреша – совршен додаток за зачинување на вашите интимни моменти. Овие миризливи топчиња додаваат сладок вкус на вишни на вашето задоволство, нудејќи лесно решение за зголемени сензации.

Клучни карактеристики

Сладок вкус на цреша: Уживајте во прекрасниот вкус на цреши со секое топче, правејќи ги вашите интимни искуства повозбудливи и секако повкусни.

Засилена стимулација: Дизајнирани да го засилат вашето задоволство, овие топчиња создаваат чувство на затоплување при вметнувањето, подигнувајку ги вашите сетилни сензации на повисоко ниво.

Практично и дискретно: Овие бразилски топчиња се дискретно спакувани, така што можете да уживате во нив кога и каде сакате, додавајќи моментална возбуда на вашите интимни моменти.

Безбедно и удобно: Изработени од материјали безбедни за телото, тие се нежни и мазни, обезбедувајќи удобно и луксузно искуство секогаш кога ќе ги користите.

За соло или партнерска забава: Истражувајте сензации сами или со партнер, правејќи го секој момент повозбудлив и попријатен.

Упатство за употреба
Намачкајте ги рацете со вода и држете го бразилското топче. Во контакт со влажноста и топлината на раката, топчето се раствора за околу 3-5 минути, ослободувајќи го маслото.
Нанесете со нежно масирање на ерогените области. По контакт со топлината на телото, топчето се раствора за кратко време, ослободувајќи течност што подмачкува, како и прекрасна арома, кои ја прават еротска предигра поинтересна и  го претвораат сексуалниот однос во интензивно патување до оргазам. Капсулата е направена од желатин, а внатрешната течност е масло за тело.

Овие бразилски топчиња можат да се користат и како интимен лубрикант. Сè што треба да направите е да вметнете топче во вагината или анусот и оставете го да се стопи околу 5 минути пред сексуалниот однос.

Подигнете го вашето задоволство со бразилските топчиња со вкус на цреша од Secret Play. Навлезете во светот на прекрасни вкусови и сензации. Нарачајте сега и додадете вкусен пресврт на вашите интимни авантури!“

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Бразилски топчиња за масажа -Цреша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа -Цреша
399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top