Secret Play – 6 Бразилски топчиња за масажа – Јагода

449 ден

Опис на производот

  • Погодни за масажа
  • 6 топчиња за масажа
  • Вкус на јагода
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура
  • Да не се чува на директна сончева светлина и влажност.
  • Не нанесувајте околу очите или околу рани.
  • Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
  • Не е компатибилен со кондоми

Достапност: На залиха

SKU: F3386-7 Категорија
Сигурно плаќање
Secret Play – 6 Бразилски топчиња за масажа – Јагода

Ви ги претставуваме 6-те бразилски топки на Secret Play со вкус на јагода – извонреден спој на уживање и сензуалност дизајниран да ги подигне интимните моменти. Изработени со прецизно внимание на деталите, овие привлечни топчиња нудат прекрасно искуство со вкусен пресврт од јагоди.

Клучни карактеристики:

Неодолив вкус на јагода: Секое бразилско топче е со неверојатна арома на јагода, додавајќи пријатна промена на вашите интимни моменти. Препуштете се на слаткиот и заводлив вкус додека го истражувате вашето задоволство.

Сензуално возбудување: Дизајнирани да ја подобрат стимулацијата, овие топчиња се создадени за лесно вметнување, постепено ослободувајќи затоплување и лубрикација за да го интензивира возбудувањето. Откријте нов свет на сензации и задоволство со секоја употреба.

Дискретни и удобни: Спакувани во дискретно паковање погодни за патување, овие бразилски топчиња се совршени за спонтани моменти на страст или планирани интимни искуства. Носете ги каде и да одите за моментално сензуално задоволство.

Премиум квалитет: Изработени од материјали безбедни за телото, овие бразилски топчиња се дизајнирани за удобност и безбедност при употреба. Мазната, кадифена текстура обезбедува пријатно искуство.

Разновидно сензорно истражување: Идеални за соло истражување или заедничка интимност, овие бразилски топчиња ве покануваат да тргнете на патување на сетилно истражување и зголемено задоволство.

Упатство за употреба
Намачкајте ги рацете со вода и држете го бразилското топче. Во контакт со влажноста и топлината на раката, топчето се раствора за околу 3-5 минути, ослободувајќи го маслото.
Нанесете со нежно масирање на ерогените области. По контакт со топлината на телото, топчето се раствора за кратко време, ослободувајќи течност што подмачкува, како и прекрасна арома, кои ја прават еротска предигра поинтересна и  го претвораат сексуалниот однос во интензивно патување до оргазам.Капсулата е направена од желатин, а внатрешната течност е масло за тело.

Овие бразилски топчиња можат да се користат и како интимен лубрикант. Сè што треба да направите е да вметнете топче во вагината или анусот и оставете го да се стопи околу 5 минути пред сексуалниот однос.

Подигнете ги вашите интимни искуства на следното ниво со 6-те бразилски топчиња на Secret Play со вкус на јагода. Уживајте во слатката, сензуална суштина на јагодата додека доживувате зголемена стимулација и задоволство.

 

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – 6 Бразилски топчиња за масажа – Јагода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – 6 Бразилски топчиња за масажа – Јагода
449 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top