Мастурбатор Вагина

1099 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Крем
  • Флексибилен и растеглив
  • Лесно се чисти
  • Повеќекратна употреба
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MG604 Категорија
Сигурно плаќање
Мастурбатор Вагина

Ви го представуваме врвното искуство за задоволство за мажи: нашиот реалистичен машки мастурбатор вагина. Дизајниран за неспоредливо задоволство, овој иновативен мастурбатор има двојни внатрешни структури, вклучувајќи сензуални усни и реална вагина, нудејќи ви избор помеѓу орално и вагинално задоволство во секое време и каде било.

Подгответе се да навлезете во светот на реализмот со деталните внатрешни премини и структури на нашиот машки мастурбатор. Од меките усни и јазикот до затегнатото, а сепак еластично грло, секоја сантиметар од оваа играчка е направена да ги повторува чувствата на интимен контакт. Искусете го возбудливото вшмукување создадено додека се движите и излегувате, зголемувајќи го секој момент на задоволство.

Заборавете на слабите, лесни мастурбатори. Нашиот реален машки мастурбатор може да се пофали со густ, месен дизајн кој обезбедува издржливост и долговечност. Кажете им збогум на грижите за кинење или непријатност, и здраво на допирот и вметнувањето што ќе ве остави без здив. За оптимални перформанси, препорачуваме користење на подмачкување на база на вода при секоја употреба, што ја подобрува пенетрацијата и задоволството.

Изработена од висококвалитетен TPR материјал, нашата машка играчка за мастурбација не е само мека и погодна за кожата, туку и неверојатно еластична. Неговиот еластичен дизајн лесно сместува поголеми и подебели членови, додека супереластичниот отвор обезбедува цврсто, но удобно вклопување. Почувствувајте ја текстурата на стискањето на мастурбаторот и галење на вашиот пенис со секој удар. Издигнете го вашето задоволство на нови височини.

Препуштете се на неспоредливото задоволство со нашиот реалистичен машки мастурбатор вагина. Без разлика дали сте сами или ги зачинувате работите со партнерот, оваа разновидна играчка сигурно ќе ги исполни вашите најдлабоки желби со своите реални сензации и издржлив дизајн.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мастурбатор Вагина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мастурбатор ВагинаМастурбатор Вагина
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top