JamyJob -Vortex 360 Tech Turbo Мастурбатор

5599 ден

Карактеристики:

  • JAMYJOB VORTEX 360 – Мастурбатор
  • Различни режими на стимулација: со 10 режими на потисок и 10 режими на ротација
  • Прилагодливи димензии
  • Моќен мотор
  • Кабел за напојување
  • Упатство за употреба
  • Водоотпорен
  • Практично полнење
  • Ултра мек силикон
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-236664 Категорија
Сигурно плаќање
JamyJob -Vortex 360 Tech Turbo Мастурбатор

Мастурбатор JAMYJOB VORTEX up and down е играчка за задоволство со високи перформанси што ќе ве однесе до нови височини на задоволство. Во елегантна црна боја со длабоки црвени акценти, овој уред нуди голем број исклучителни карактеристики.

Со 10 режими на потисок и 10 режими на ротација, VORTEX up and down ви овозможува да истражувате широк спектар на сензации, од нежни галење до интензивни вибрации. Плус, има вграден „турбо режим“ за уште повозбудливо искуство. Со вкупна должина од 13 cm и ширина што варира од 5 cm до 8,5 cm, VORTEX up and down се прилагодува на вашите лични преференции, овозможувајќи ви да го персонализирате искуството.

Опремен со мотор со високи перформанси, овој мастурбатор обезбедува интензивна стимулација која ќе ве остави без здив. Дизајниран да биде водоотпорен, VORTEX up and down лесно се чисти и може да ве придружува во вашите моменти на задоволство во када или туш. Полнењето е лесно со магнетниот USB полнач, осигурувајќи дека вашата играчка е секогаш подготвена да ги задоволи вашите желби.

Направен со висококвалитетен силикон кој е екстра мек на допир, VORTEX нагоре и надолу обезбедува удобно и пријатно искуство.

Накратко, VORTEX нагоре и надолу е врвен машки мастурбатор кој нуди широк спектар на функции за да ги издигнете вашите моменти на задоволство на нови височини.

Jamyjob е водоотпорна играчка изработена од свилено-мазен медицински силикон, кој е исклучително лизгав и брзо ја апсорбира телесната топлина. Играчката лесно може да се исчисти со малку сапун и топла вода. Со малку средство за чистење играчки за дезинфекција, можете да обезбедите особено темелна хигиена потоа, идеално со совршено координираниот спреј за дезинфекција од Waterfeel. За максимално задоволство, секогаш користете ја вашата играчка со еден од лубрикантите на база на вода на Waterfeel кои совршено се совпаѓаат со производот. Достапни се во класични, свилени и топли верзии. Веганскиот состав на база на вода го штити материјалот и ја одржува површината на вашата играчка убава и мазна.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “JamyJob -Vortex 360 Tech Turbo Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
мастурбаторJamyJob -Vortex 360 Tech Turbo Мастурбатор
5599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top