FeelzToys – Boobie Woogie Вибратор за гради со далечинска контрола

999 ден

Карактеристики:

 • Вибраторите одговараат на градниците за повеќето големини (А до Е)
 • Водоотпорен (IPX 7)
 • Големина на вибратори: 130 x 69 mm
 • Силен мотор – 10 брзини/шеми на вибрации
 • Работно време: 1,5 часа (исто така по 8 часа мирување)
 • Безбеден материјал за тело/силикон од висок степен
 • Далечински управувач: работи на растојание до 15 m
 • Содржина:
  – 2 вибратори за гради
  – Кабел за полнење (за вибратори)
  – Далечински управувач (опсег: 15 m/вклучена батерија)
  – Прирачник (EN, FR, DE, NL, ES, RU)
 • Хигиенски и лесен за чистење
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање

FeelzToys – Boobie Woogie Вибратор за гради со далечинска контрола

Највозбудливиот подарок за вашата партнерка!

Носете го парот меки заоблени вибратори во градникот и вклучете ги вкусните вибрации со далечинскиот управувач во секој момент, каде било! Излегувањето никогаш не било толку забавно и возбудливо!

Предадете ја контролата и подарете му го далечинското на вашиот партнер за една ноќ за паметење… или само носете го додека се забавувате, ќе ви се допаднат овие дополнителни парови на раце кои нежно ги масираат вашите брадавици!

Времето на standby на вибраторите за гради е до 8 часа и тие можат да вибрираат до 1,5 часа во 10 возбудливи брзини и модели на вибрации. Тие се целосно водоотпорни и изработени од мек и 100% безбеден силикон.

Чистењето е многу едноставно, едноставно користете топла вода и добро средство за чистење играчки или неутрален ph сапун.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Boobie Woogie Вибратор за гради со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top