Taloka – Ароматична купка со феромони

499 ден

Карактеристики:

  • Ароматична бомба за капење збогатена со феромони
  • Феромоните ја нагласуваат женската привлечност, заведуваат, ги стимулираат сетилата,
  • Верзија на мирис – Свежо сечена роза
  • Бомбата за капење содржи природни масла за регенерација на кожата – тие даваат чувство на негување и оставаат заштитна фолија на телото
  • Како да се користи: одвиткајте ја бомбата за капење и ставете ја во када наполнета со топла вода
  • Големина/тежина: 150 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 8412345047848 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Taloka – Ароматична купка со феромони

Ароматичната купка – TALOKA Rose е топка полна со арома, ливчиња и омекнувачки и релаксирачки својства што ја претвора вашата бања во опуштачки СПА центар. Се издвојува по својот цветен и свеж парфем, автентичен мирис на свежо исечени рози.

Овој мирис се издвојува по својата арома на свежи рози, по нежниот парфем на свежо исечени рози, мазна и мека арома на рози, многу пријатна и смирувачка, цветна, слатка и дифузна. Уникатен и многу посебен мирис кој секогаш буди семејни спомени како парфемите на нашите мајки или нашите баби.

Во ароматерапијата, неговиот нежен мирис смирува, го намалува стресот и тешкотиите со спиењето, го намалува нивото на анксиозност и го подобрува расположението. Тој е моќен стимуланс кој го балансира енергетскиот систем.

Во секој простор, оваа арома создава атмосфера која се издвојува по пријатното чувство на благосостојба и блискост, бидејќи аромата на розите буди пријатни и носталгични спомени од детството. Аромата на розите не носи и во градината, пренесувајќи свежи и парфимирани сензации. И без сомнение, розите исто така го исполнуваат секој простор со нивната особена елеганција. Ако ви се допаѓа аромата на РОЗИ, имате повеќе опции за уживање. Можете да го ставите во вашиот автомобил, во вашите фиоки и кабинети, на тераса, под туш, во вашата када или во кој било од вашите омилени простори.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Taloka – Ароматична купка со феромони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Taloka – Ароматична купка со феромони
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top